رشد اقتصادی چین متاثر از صنعت کیف لپ تاپ – ۲

این موضوع بیانگر آن است که صنعت کیف لپ تاپسازی چین به رغم برخورداری از حمایت های گسترده مدنی و همینطور رویش و توسعه برق آسای آن هنوز نتوانسته به هدف ها اقتصادی از پیش مشخص و معلوم شده خویش برسد و در رشد اقتصادی گران قدر ترین اقتصاد آسیا نقش بیشتر ای داشته باشد . با این وجود همچنان شاهد حمایت های نظام مند دولت چین از صنعت کیف لپ تاپسازی این مرزوبوم هستیم و به رغم مشکلات و موانع جان دار بر سر رویکرد کیف لپ تاپسازان چینی برای تسخیر بازارهای جهانی , این سرزمین در غایت قادر خواهد بود با اتکا به نیروی فعالیت ارزان خویش , سرمایه گذاری های گسترده دولتی و در غایت بهره از تکنولوژی کیف لپ تاپسازان بین المللی رده قابل قبولی برای خود در بازارهای جهانی ساخت نماید .

این روز ها آنچه کیف لپ تاپسازان چینی را عقب خیس از رقبای شرق آسیایی , اروپایی و آمریکایی خود قرار میدهد عدم توان کیف لپ تاپهای تولید شده توسط شرکت های چینی در تطابق با قوانین و برای مشاهده کلیک کنید ایمنی و کیفیتی اتحادیه اروپا و آمریکا است . به خواسته رفع این خلل چینی ها چاره را در خرید شرکتهای کیف لپ تاپسازی بعضا ورشکسته اروپایی مثل ولوو و بورگوارد چشم و همت می کنند با احیای برندهای نام برده و ادامه ایجاد کیف لپ تاپ با برندهای اروپایی سهمی از این بازار را به خود اختصاص داده و در نهایت بتوانند کیفیت کیف لپ تاپهای تولیدی خویش را به ترازو مناسبی بالا ببرند .
سرمایه گذاری گسترده کیف لپ تاپسازان چینی روی گسترش کیف لپ تاپهای برقی و هیبریدی در کنار عملکرد های انجام یافته برای ایجاد کیف لپ تاپهای خودران و هوشمند در‌این کشور از جمله دیگر اقدامات مقامات چینی است که با هدف ساخت تولید ها با کیفیت و ورود به بازارهای جهانی صورت می پذیرد . به خواسته تحقق این انگیزه کارشناسان معتقدند که موسسات کیف لپ تاپسازی این مرزوبوم نیازمند تأمین تقاضای به رشد موجود در بازار است .

در همین رابطه ۴۴۰ هزار تعمیرگاه جانور در چین در کنار ۲۵۰ هزار خرده فروشی قطعات کیف لپ تاپ بایستی همکاری های خویش را بسط داده و نیازهای موجود در بازار را برطرف کنند . این در حالی است که با توجه به وجود تنها ۱۰۰ ارائه کننده سرویس ها بعد از فروش در چین , آن نیز در حالتی‌که در آمریکا شاهد ۲۰۰ ارائه کننده زنجیره ای خدمات پس از فروش هستیم به نظر میرسد چینی ها باید دراین مورد به سپرده گذاری پرداخته و زیرساخت های خود را در حوزه قطعات مورد نیاز کیف لپ تاپها و ارائه خدمات بعد از فروش تقویت نمایند , در‌این‌صورت می قدرت شاهد ارتقاء تقاضا برای کیف لپ تاپهای چینی بود که‌این موضوع در نهایت هم سبب ساز به بهبود کیفیت کیف لپ تاپهای ساخت شده با مارک چینی خواهد شد .

صنعت کیف لپ تاپسازی چین به رغم سرمایه گذاری های گسترده و هوشمند پکن هنوز به منزلت مورد انتظار خویش نرسیده و عدم تحقق هدف ها صادراتی آن بیان کنده نقش خیر چندان پهناور آن در پرورش اقتصادی گرانقدر ترین اقتصاد آسیا است . با این وجود در چهره مراقبت فرآیند فعلی و ادامه حمایت های سیستماتیک دولت مرکزی از کیف لپ تاپسازان چینی توقع می‌رود صنعت کیف لپ تاپسازی چین به زودی رده قابل قبولی را در بازارهای جهانی به خویش اختصاص دهد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *